Apie mus

APPIE MUS

UAB „Romerus“ – bendrovė, teikianti antrinių žaliavų supirkimo, perdirbimo, surinkimo, sandėliavimo, eksporto ir importo paslaugas.

Mūsų kompanijoje dirba kvalifikuoti, net 15-os metų patirtį turintys specialistai, todėl esame įgiję klientų pasitikėjimą ir užsirekomendavę kaip kokybiškų paslaugų tiekėjai. Šiandien UAB ‚Romerus“ užima stabilią vietą rinkoje. Pagrindiniai du firmos padaliniai sėkmingai veikia Klaipėdoje, trečiasis – Rietave. Visiems vykdomiems darbams bendrovė turi kvalifikuotą įrangą, technologijas, reikiamus leidimus ir licencijas. UAB ‚Romerus“ išskirtinumas – kokybiškas aptarnavimas, ypatingi pasiūlymai bei optimaliausi sprendimai klientams ir partneriams, lanksti kainų politika, dėl eksportuotojo statuso klientui siūloma aukščiausia antrinių žaliavų kaina rinkoje. Puoselėjame ambicingus plėtros tikslus ir branginame savo bendrovės reputaciją, todėl mums svarbus kiekvienas klientas.

Vykdydama veiklą UAB „Romerus“ ypatingą reikšmę skiria aplinkosauginiams reikalavimams: visų atliekų kiekio mažinimas, perdirbimo ir pakartotinio naudojimo didinimas, aplinkos taršos, triukšmo, emisijos mažinimas. Sutvarkytą metalo laužą ir atliekas parduodame vietos bei užsienio šalių perdirbėjams. Darbe naudojami galingi hidrauliniai presai bei elektriniai ir dyzeliniai krautuvai, metalo pjaustymo įranga, sunkvežimiai su manipuliatoriais, 180 tonų sveriamosios galios elektroninės automobilinės svarstyklės ir t.t. Mes superkame bet kokių gabaritų metalo laužą, įvairius metalinius įrengimus ar jų sudedamąsias dalis, kabelius, konstrukcijas, pakuotes ir kt. Klientų patogumui siūlome savo transportą, konteinerius. Tvarkome metalo laužą ne tik savo aikštelėse, bet Jums pageidaujant galime atvykti į sutartą vietą Jums patogiu laiku.

Kasmet UAB „Romerus“ apyvarta didėja, tokiu būdu sukuriamos naujos plėtros galimybės. Bendrovė siekia užimti dar didesnę rinkos dalį. Esame atviri, sąžiningi bendraudami su klientais ir partneriais, suprantame ir išmanome tai, ką darome ir kodėl tai darome. Platus antrinių žaliavų gabenimo ir logistikos paslaugų spektras, profesionalumas, lanksti įkainių sistema – štai dėl ko vertėtų rinktis UAB „Romerus“.

Mūsų konktaktai

Turite papildomų klausimų?